У чергах на кордонах перебувають близько чотирьох тисяч вантажівок – ДПСУ

У чергах на кордонах перебувають близько чотирьох тисяч вантажівок - ДПСУ

Фото: ДПСУ (ілюстративне фото) На кордоні з Польщею найбільші черги

На кордоні з Польщею станом на ранок очікують більш як 2 000 вантажівок, на кордоні з Румунією очікують проїзду 900 вантажівок. На інших кордонах також черги.

На кордонах України з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією перебувають близько чотирьох тисяч вантажівок. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передає Укрінформ.

На кордоні з Польщею найбільші черги – понад дві тисячі вантажівок.

“На напрямках, де блокування продовжується, за інформацією польських прикордонників станом на ранок очікують більш як 2 000 вантажівок: Шегині – 1 000, Рава-Руська – 500, Краківець – 550”, – зазначив Демченко.

За його словами, пункт пропуску Ягодин розблоковано. За минулу добу кордон на цьому напрямку перетнули понад 1 100 вантажівок.

На кордоні зі Словаччиною станом на ранок в бік України на напрямку пункту пропуску Ужгород очікувало проїзду 580 вантажівок. Тимчасово припинилося блокування руху вантажівок, які прямують з України. В єЧерзі на виїзд з України на ранок зареєстровано 800 вантажівок.

На кордоні з Угорщиною станом на ранок на в’їзд до України на напрямку пункту пропуску Тиса очікували проїзду 160 вантажівок.

На кордоні з Румунією в бік України на напрямку пункту пропуску Порубне очікують проїзду 900 вантажівок.

Нагадаємо, 6 листопада на польсько-українському кордоні розпочався страйк перевізників Польщі. Вони вимагають скасувати транспортний безвіз для України. Пізніше до блокади приєдналися перевізники інших країн.

Як повідомлялося, польські перевізники 18 грудня розпочинають нову блокаду під’їзної дороги до пропускного пункту Дорогуськ на кордоні з Україною, до них долучаться і фермери.

Джерело