У Часовому Ярі залишається понад 600 мешканців – МВА

У Часовому Ярі залишається понад 600 мешканців - МВА

Фото: МВС України Людей з Часів Яру евакуюють до Краматорська

У місті залишається один лікар, ще один – приїздить декілька разів на тиждень. Медсестри також працюють у місті.

У Часовому Ярі на Донеччині залишаються 635 жителів. Від початку тижня ніхто з місцевих жителів не забажав покинути місто. Про це у суботу, 6 липня, розповів начальник міської військової адміністрації Часового Яру Сергій Чаус, повідомляє Суспільне.    “Люди просто не їдуть з міста. Евакуювати людей стало небезпечніше, ніж було до цього, бо активність дронів не знижується. Лінія проведення бойових дій безпосередньо дуже близька до міста, в цих умовах приїхати у місто, щоб забрати людину, важко. В місті окрім людей пенсійного віку залишається і молодь, їх приблизно декілька десятків. Загалом людей евакуюємо до Краматорська, більша частина їдуть до родичів”, – уточнив Сергій Чаус.   Він сказав, що під обстрілами знаходяться всі райони міста. Російські війська розстрілюють Часів Яр з усього наявного у них озброєння.   “Воду та гуманітарну допомогу завозимо по районах. Місто під постійними обстрілами. Від початку цієї доби внаслідок обстрілу травмованих та загиблих немає”, – додав Сергій Чаус.   Часів Яр розташований за 15 кілометрів від захопленого російськими військами Бахмута. З населеного пункту евакуювали всіх дітей. До повномасштабного російського вторгнення в Україну у громаді проживали 13 тисяч жителів.   У місті Торецьк Донецької області, який росіяни намагаються знищити застосовуючи тактику “випаленої землі”, продовжують залишатися близько 4,5 тисяч мешканців. 

Нагадаємо, з частини сіл Борівської громади на Харківщині через посилення російських обстрілів планують примусово евакуювати понад 30 дітей.

Також повідомлялося, що на Донеччині примусово евакуюють дітей із п’яти населених пунктів – із селища Дробишеве Лиманської громади, сіл Нова Полтавка, Новооленівка, Олександропіль, Романівка Іллінівської громади.

Джерело