У 45 років жінка виглядає на 25 і вважає свою зовнішність справжньою карою, адже до неї залицяються лише молодики

Мешканка Великобританії у 45 років відбиває хлопців у своєї молодої доньки і ледве відбивається від шанувальників у нічних клубах. За допомогою здорового способу життя і декількох модних лайфхаків жінці вдається виглядати на 25 років. Однак вона вважає це справжнім прокляттям, інформує Ukr.Media.

Британці Мінель Стеннет 45 років, але її новим знайомим складно змиритися з цією цифрою. Жінка живе у районі Грінвіч на південному сході Лондона разом зі своєю 23-річною донькою Мішею і виглядає такою молодою, що люди часто сприймають їх як сестер.

Мінель самотня і нерідко проводить час із Мішею. Мама і донька разом ходять на вечірки, у клуби та обмінюються модним одягом. Однак Стенет-старша все частіше замислюється про те, щоб відмовитися від активного способу життя.

Міша розповіла, що її мати користується популярністю у молодих чоловіків, постійно відбиває у неї хлопців, а друзі дівчини не проти стати її вітчимами. Ось тільки Мінель вже не отримує від цього задоволення, як раніше.

"Люди завжди помилково сприймають нас як сестер. Двадцятирічні хлопці завжди підкочують до моєї мами. Чесно кажучи, мої друзі-хлопці більше цікавляться моєю мамою, ніж мною."

Хоча Мінель постійно отримує запрошення на побачення, вона досі не знайшла другу половинку. Жінка зізналася, що чоловіки, які нею цікавляться, занадто молоді для цікавих бесід і серйозних відносин.

"Через мою зовнішність до мене звертаються тільки двадцятирічні хлопці. Це дійсно ускладнює походи на побачення. Моя зовнішність — це і благословення, і прокляття."

Чим старшою стає Стенет, тим складніше їй користуватися інстаграмом. Шанувальники завалюють жінку коментарями з компліментами та інтимними повідомленнями. За словами жінки, зберігати молодість їй допомагає здоровий спосіб життя.

Секретам підтримки ідеальної зовнішності Мінель вчить і Мішу. Зокрема, жінка відмовляється від червоного м'яса і молочних продуктів, п'є багато води, регулярно займається спортом, медитує, щоб впоратися зі стресом, і спить не менше восьми годин на добу.

"Але найголовніше, я молода серцем і у мене є інтерес до життя. Думаю, жінки будь-якого віку повинні мати можливість носити все, що вони хочуть, і ніколи не дотримуватися позиції "я надто стара для цього"".

Міші подобається, що її мама виглядає і поводиться не на свій вік. Жінка — справжня подруга для своєї доньки і вільно проводить час із її друзями. Користувачі соцмереж рідко публікують фото з батьками, але дівчина не соромиться ділитися знімками мами, адже вони збирають тисячі лайків.

А ще імідж і особливості зовнішності матері допомагають Міші справлятися з кризами віку.

"Приємно знати, що у мене гарні гени і що, коли мені буде 45 років, я буду виглядати на 25. Це, безумовно, допомагає мені менше боятися старіння."

Джерело