Встановлено, якою ракетою Росія атакувала Охматдит

Встановлено, якою ракетою Росія атакувала Охматдит

Фото: СБУ Зруйнований корпус Охматдиту

На місці трагедії знайшли відповідні докази – уламки корпуса задньої частини ракети Х-101 з серійним номером та частину руля цієї ж ракети.

Служба безпеки України кваліфікувала удар Росії по дитячій лікарні Охматдит у Києві як воєнний злочин і відкрила за цим фактом кримінальне провадження. Про це спецслужба повідомила у понеділок, 8 липня.

За попередніми даними слідчих, окупанти застосували стратегічну крилату ракету Х-101. На місці трагедії знайшли відповідні докази: уламки корпуса задньої частини ракети Х-101 з серійним номером та частину руля цієї ж ракети.

“Служба безпеки зробить все можливе, щоб ворог відчув максимальну відплату за кожен свій воєнний злочин, зокрема і за сьогоднішній удар по Україні. Ця відплата буде і за законом, і за мораллю. Держава-терорист – це не абстрактне поняття. Є конкретні імена вбивць. І їх ніщо не врятує від правосуддя”, – заявив керівник СБУ Василь Малюк.

Раніше у понеділок стало відомо, що росіяни атакували Київ ракетами Кинджал. У місті лунали потужні вибухи. Уламки ракет впали у семи районах міста.

Також ракетного удару зазнали інші міста. Зокрема, у Кривому Розі загинули 10 людей.

Раніше у понеділок стало відомо, що росіяни атакували Київ ракетами. У місті лунали потужні вибухи. Уламки ракет впали у семи районах міста. За останніми даними, загинуло 15 людей, ще 37 постраждали.

Також ракетного удару зазнали інші міста. Зокрема, у Кривому Розі загинули 10 людей.

Джерело