“Все, що ви віддали, повернеться до вас”: Просто потрібно набратися терпіння

Все, що вам дається, дається не даремно. Особливо кохання. Це почуття, яке окрилює та наповнює життя змістом. Навіть якщо вам здається, що кохання завдає біль, воно все ж таки вчить нас чомусь важливому, інформує Ukr.Media.

Адже біль завдає не кохання, а ваші очікування, невиправдані сподівання та початкова ідеалізація партнера. А інша людина не повинна відповідати вашим очікуванням.

Люди, які пережили хворобливі втрати та розчарування в коханні, часто жалкують про те, що витратили свої "найкращі роки" на стосунки, які не принесли їм щастя. Вони вважають, що їхня любов була витрачена марно. Але це не так!

Усі випробування, які ми проходимо у житті, даються нам не просто так. Кохання, щоб із цього не вийшло, завжди має сенс. Вони вчать нас цінувати те, що ми маємо, допомагають нам стати сильнішими та мудрішими. Жоден наш рух душі не минає безслідно. Усі наші пролиті сльози, усі наші пережиті душевні страждання мають глибоке значення.

Час все розставляє на свої місця, просто потрібно набратися терпіння.

На зміну одиноким ночам, коли ви задавалися питанням: "Чи вистачить мені сил витерпіти це все?", зрештою прийдуть щирі години розмов з людиною, яка бажає бути з вами поруч до кінця життя. І коли це станеться, вам не здаватиметься, що, перебуваючи в його компанії, ви розмовляєте лише самі з собою. Ви засинатимете зі спокійним серцем, знаючи, що поряд із вами людина, яка по-справжньому дбає про вас.

Всі ваші дзвінки та повідомлення, що залишилися без відповіді, зрештою перетворяться на теплі слова та добрі вчинки, що повернулися до вас через сильні почуття нової людини у вашому житті. Вона не дозволить вам відчути розчарування, вона не дасть вам підстав сумніватися у своїх діях. Її вчинки будуть зміцнювати вашу впевненість у вас двох.

У результаті, кохання до нової людини зітре з пам'яті весь той час, коли ви відчували, що вас не розуміють, кривдять і постійно залишають на самоті. Це буде та людина, яка цінуватиме вас і яку ваша любов робитиме найщасливішою людиною на землі. Той, хто полюбить вас такими, якими ви є насправді, той, хто допоможе вам злетіти.

Усі сльози, пролиті через тих, хто не виправдав ваших надій і розбив серце, врешті-решт висохнуть, а на зміну їм на обличчі засяє усмішка. Ви зустрінете людину, яка любитиме вас найбільше на світі. Вона оберігатиме вас і робитиме все, щоб ви були щасливі.

Пам'ятайте, що любов завжди повертається до того, хто її віддає. Жодна добра справа не залишається непоміченою. Все, що ви віддаєте, до вас обов'язково повернеться.

Так що продовжуйте любити і дарувати добро, і світ відповість вам тим самим.

Джерело