Волосся не можна залишати мокрим на довгий час

Експерти розповіли, чому після миття волосся не слід надовго залишати його мокрим. І тим більш вологе волосся ні в якому разі не варто розчісувати, щоб не пошкодити його, інформує Ukr.Media.

Багато жінок вважають за краще приймати душ в нічний час, і деякі з них потім опиняються в ліжку з мокрим волоссям. На жаль, це завдає волоссю більше ушкоджень, ніж нам може здатися. Не варто давати волоссю висохнути «натуральним чином» – дана стратегія є хибною. Косметологи і трихологи переконані в тому, що люди не повинні залишати надовго мокре волосся.

По-перше, мокрі пасма волосся набухають, а це забезпечує додатковий ваговий тиск на кутикули, що може призвести до розриву, а також розтину кінчиків волосся. Мокре волосся втрачає свою силу приблизно наполовину. При митті ми видаляємо з поверхні волосся натуральну захисну оболонку, і якщо воно все ще залишається мокрим, то це робить його набагато більш крихким і вразливим. В першу чергу після миття волосся його потрібно як би вичавити з допомогою рушника. Трихологи допускають використання фена, але не при занадто гарячій температурі.

Мокре волосся потрібно розчісувати гребінцем з широко розставленими зубами, причому це треба робити повільно. При витиранні мокрого волосся не треба сильно тиснути на нього, оскільки із-за води волосся ослаблене.

Джерело