Волосся довше буде чистим: жінкам порадили дієвий спосіб від жирної голови

На забруднення волосся впливають як зовнішні чинники, так і вироблення сала шкірою голови. Про те, як боротися з жирністю волосся, розповіли трихологи та дерматологи, інформує Ukr.Media.

Насамперед важливо нормалізувати себорегуляцію сальних залоз, зазначають експерти. У цьому можуть допомогти способи, які регулюють роботу сальних залоз.

Засоби для зовнішнього застосування — кислоти, молочна кислота, пілінги. Вони наносяться на волосяну частину шкіри голови. Поверхневе очищення — це миття голови, а глибоке очищення — це пілінги. За рахунок глибокого очищення шкіра голови довше залишається в комфортному стані, і волосся повільніше забруднюється, пояснили фахівці.

Головним компонентом пілінгу є молочна або мигдальна кислота, бо саме кислоти працюють із сальними протоками, продовжили трихологи. Також вони радять виключити з раціону жирну їжу та частіше мити голову.

За жирної шкіри миття голови два-три рази на тиждень не підходить. Щоденне миття волосся або раз на тиждень обов'язково очищувальним пілінгом, щоб дати пролонгацію глибокого очищення, підсумували дерматологи.

Джерело