Володимир Зеленський про нічну атаку росії на Київ: Працюємо над прискоренням постачання ППО

Президент України Володимир Зеленський відреагував на сьогоднішню нічну російську атаку на Київ та заявив, що Україна працює над прискоренням постачання систем протиповітряної оборони, про збільшення яких домовилися із США.

Про це глава держави написав у телеграм.

«Сьогодні вночі було 10 балістичних ракет. Усі збито! Дякую нашим Повітряним Силам і партнерам. Усім постраждалим надається допомога. Я дякую службам, які рятують, допомагають та ліквідовують наслідки. Будемо й надалі працювати, нарощуючи наші потужності для захисту,» — заявив Володимир Зеленський.

Він додав, що Україна вже має нові потужні домовленості та працює над прискоренням постачання.

«Щойно вчора ми з Президентом Джо Байденом домовилися працювати над збільшенням кількості систем ППО в Україні, країна-терорист продемонструвала, наскільки важливе це рішення», — зазначив глава держави.

Як акцентував Володимир Зеленського, кожна додаткова система ППО і кожна партія ракет для них важлива для людей, міст і України, бо це рятує життя.

«А росія вкотре підтвердила своє звання ганебної країни, що випускає ракети вночі, бʼючи по житлових кварталах, дитячих садочках та енергетичних обʼєктах узимку. Відповідь на все це буде. Обовʼязково!» — резюмував Президент України.

Нагадаємо, у ніч на 13 грудня 2023 року окупанти атакували Україну безпілотниками типу Shahed. Сили оборони знищили 10 ударних БПЛА та 10 балістичних ракет.

Джерело