Візит Блінкена: Кулеба назвав ключове питання

Візит Блінкена: Кулеба назвав ключове питання

Фото: Getty Images Кулеба і Блінкен провели переговори у Києві

Візит Ентоні Блінкена – це сигнал підтримки нашим захисникам, що США поруч, допомога надходить, зазначив міністр.

В центрі переговорів міністра закордонних справ України Дмитра Кулеба із державним секретарем США Ентоні Блінкеном була ситуація на сході нашої держави, прискорення постачання зброї для ЗСУ та пошук додаткових систем Patriot. Про це очільник МЗС сказав на пресконференції в Києві у середу, 15 травня.

“Коли ми говорили про майже кожне питання, то в центрі уваги була Харківська та Донецька області. Найскладніші ділянки нашого фронту. І візит Тоні сьогодні – це також сигнал підтримки нашим захисникам, що США поруч, допомога надходить. Ця допомога зробить наш спротив ефективнішим”, – заявив Кулеба.

Він підкреслив, що ключове питання, яке вони обговорювали з Блінкеном, – швидкість постачання військової допомоги.

“Усе має відбуватися швидко. Зброя має приходити швидко, щоб ми мали змогу зірвати наступальні плани РФ в Україні та запобігти її агресивним планам щодо решти Європи та євроатлантичної спільноти”, – додав міністр.

Нагадаємо, 14 травня Ентоні Блінкен прибув до Києва. Він розповів про безпекову угоду з Україною терміном на 10 років, яку США планують укласти.

А сьогодні Блінкен анонсував військову допомогу Україні на 2 млрд доларів, а також прокоментував можливість мирних переговорів з Росією.

Джерело