Виш Ахметова випустив перших фахівців

Виш Ахметова випустив перших фахівців

Фото: metinvestholding.com Дипломи отримали 143 магістри

Заснований групою Метінвест гірничо-металургійний навчальний заклад випустив 143 магістрів за інженерно-технічними спеціальностями.

Український недержавний гірничо-металургійний університет Метінвест політехніка випустив перших фахівців за інженерно-технічними спеціальностями. Дипломи отримали 143 магістри, повідомляє у середу, 3 квітня, пресслужба Метінвесту – компанії, яка є засновником вишу.

Повідомляється, що студенти навчалися за 11 освітніми програмами, які охоплювали інтелектуальні системи управління в гірничо-металургійному виробництві, бізнес-процеси та операційну ефективність, комп’ютерні науки та цифровий інтелект, аудит і консалтинг безпеки праці, інноваційні технології та системи захисту довкілля, проєктне управління змінами в гірничо-металургійному бізнесі, комп’ютерне конструювання мехатронних систем, інноваційну діяльність у матеріалознавстві, сучасні технології прокатного виробництва, металургію сталі та новітні технології розроблення родовищ корисних копалин.

“Під час навчання студенти пройшли понад 200 лекцій, понад 500 практик і офлайн-сесії – понад 200 годин практикумів на підприємствах Метінвесту в Кам’янському, Запоріжжі та Кривому Розі”, – говориться в повідомленні.

За словами міністра освіти та науки України Оксена Лісового, наразі інженерна освіта вкрай важлива для відродження економіки і промисловості України.

“Такі профільні університети з фокусом на інженерно-технічні напрями особливо важливі і мають стати основою для подолання кадрового дефіциту та драйвером розвитку української промисловості та науки, – сказав він.

Своєю чергою, генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков, коментуючи перший випуск вишу, зазначив, що “цей випуск – перший крок на шляху до нової інженерної освіти, нової технічної еліти та нового майбутнього країни”.

“Упевнений, що саме випускники Метінвест політехніки стануть драйверами відновлення України, становлення потужної й технологічної промисловості”, – зауважив він.

Про заснування Метінвест політехніки повідомлялося у 2020 році, а за тиждень до початку війни, у лютому 2022 року, було оголошено про будівництво корпусів вишу в Маріуполі. Через вторгнення рашистів плани було скореговано, і виш відкрився в Запоріжжі. Перший набір студентів провели у тому ж 2022 році, зараз триває другий набір.

Джерело