Викрито правоохоронця, що організував “схему” для ухилянтів

Викрито правоохоронця, що організував "схему" для ухилянтів

Фото: ДБР Момент оголошення підозри правоохоронцю

Зловмисник разом з трьома спільниками за 6-10 тис. доларів США переправляв “клієнтів” незаконно за кордон.

Державне бюро розслідувань (ДБР) викрило правоохоронця, що заробляв на переправлянні ухилянтів через кордон на територію Молдови. Про це ДБР повідомило на своїй сторінці в Facebook в четвер, 4 липня. 

“У лютому 2024 року заступник начальника відділу одного з правоохоронних органів організував канал переправлення військовозобов’язаних чоловіків поза пунктами пропуску. Він залучив трьох цивільних, які займались пошуком охочих за гроші незаконно покинути країну.

Сам посадовець планував маршрути та час перетину кордону поза межами пунктів пропуску та оминаючи прикордонні наряди. “Клієнтів” ділки вивозили з України власним транспортом. За свої послуги вони брали 6-10 тис. доларів США з особи”, – йдеться в повідомленні.

Зловмисники встигли заробити щонайменше на дев’ятьох ухилянтах.

Правоохоронцю повідомили про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Тепер йому загрожує до дев’яти років позбавлення волі.

ДБР також встановлює повне коло причетних до оборудки осіб. Нині вирішується питання стосовно повідомлення про підозру цивільним спільникам посадовця.

Як ми вже писали, працівники ДБР викрили посадовця Приморського РТЦК та СП Одеси, який організував масштабний механізм заробітку на чоловіках, охочих уникнути мобілізації

У Києві під час перевірки документів виник конфлікт, через що утік ухилянт

Джерело