Військові спростували інформацію про окупацію Яснобродівки на Донеччині

Військові спростували інформацію про окупацію Яснобродівки на Донеччині

Фото: Getty Images В ОСУВ Хортиця спростували інформацію про окупацію Яснобродівки

Станом на ранок жодних територіальних успіхів ворог не мав, російської ворожої армії в цьому населеному пункті немає

Село Яснобродівка в Покровському районі Донецької області перебуває під контролем Сил оборони України, тож раніше оприлюднена ворогом інформація не відповідає дійсності. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин у коментарі агентству Інтерфакс-Україна у середу, 10 липня.

“Учора у своєму зведенні міністерство оборони країни-вбивці повідомило, що російська окупаційна армія взяла під свій контроль населений пункт Яснобродівка Покровського району Донецької області й у такий спосіб покращила своє тактичне положення. В оперативно-стратегічному угрупованні військ “Хортиця” наголошують, що це чергова брехня від російських пропагандистів”, – зазначив Волошин.

Він акцентував, що оприлюднена ворогом інформація не відповідає дійсності, позаяк Яснобродівка перебуває під контролем Сил оборони України.

Речник додав, що українські Сили оборони контролюють ситуацію в тому напрямку й поблизу зазначеного селища.

Варто зазначити й наголосити, що станом на ранок жодних територіальних успіхів ворог не мав, російської ворожої армії в цьому населеному пункті немає”, – заявили в ЗСУ.

Зауважимо, Генеральний штаб ЗСУ опублікував оперативну інформацію щодо російського вторгнення станом на 08.00 середи, 10 липня.

Раніше повідомлялося, що ППО знищила вночі 14 Шахедів.

Втрати армії РФ наближаються до 555 тисяч бійців

Джерело