Війна в Україні: в Італії закликали до пошуку політичного рішення

Війна в Україні: в Італії закликали до пошуку політичного рішення

Фото: ansa.it Гвідо Крозетто закликав до переговорів із РФ

Глава міноборони Італії вважає, що настав час для відкриття дипломатичного і політичного фронту.

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто заявив, що настав час розпочати пошук політичного рішення для припинення війни Росії з Україною. Про це Крозетто сказав у суботу, 23 грудня, під час відвідин італійських військ, дислокованих у Польщі, передає агентство ANSA.

“Війна триває вже майже два роки, і я вважаю, що поряд і паралельно з військовою участю і підтримкою України, важливо йти шляхом, який веде до політичного рішення”, – сказав Крозетто.

На його думку, Україна не зможе перемогти російських окупантів.

“Те, що не може бути досягнуто військовим шляхом – а до цього часу ми досягли збереження України, яка могла бути знищена, і консолідації кордону, який заблокував російську атаку – може бути досягнуто шляхом відкриття дипломатичного і політичного фронту, щоб спробувати досягти того ж результату за допомогою мирних переговорів”, – додав міністр.

За його словами, те, що існувало до війни, має бути відновлене, а “те, що не вдалося зробити за допомогою зброї, має бути зроблено в інший спосіб”.

Напередодні ЗМІ повідомили, що Путін передав дипломатичними каналами, що нібито готовий заморозити війну в Україні. 

Нагадаємо, у жовтні 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав указ, який унеможливлює ведення переговорів з Путіним, але при цьому можливі переговори з Росією.

Джерело