Важливо збільшити оборонну співпрацю та політичну взаємодію з Болгарією — Володимир Зеленський

У Києві був з візитом був Прем’єр-міністр Болгарії. Ми говорили про те, як зробити наше сусідство ще більше результативним та міцним. Вкрай важливим є збільшення оборонної співпраці, спільні виробництва в оборонній сфері та політична взаємодія.

Про це сказав Президент України у своєму вечірньому зведенні, передає АрміяInform.

Крім цього, Глава держави розповів, що сьогодні він взяв участь у роботі спеціального саміту в Парижі – саміту лідерів, який зібрав пан Президент Франції. Головна тематика – все, що посилює нас у Європі, нашу стійкість, спроможності: звичайно, наші арсенали, наша здатність виробляти зброю, постачання зброї для України і безперервність підтримки.

«Все, що ми робимо разом для захисту від російської агресії, додає нашим народам реальної безпеки на десятиліття вперед. Бо кожна з російських втрат і кожен із російських програшів привчає і Росію, і будь-якого іншого супротивника Європи та загалом вільного світу — привчає, що агресія результатів не дає і не може дати. Співпраця та рішучість — це дві відповіді, які варто всім дати на питання про закінчення війни та наближення миру», — наголосив Президент України.

Нагадуємо, раніше АрміяInform повідомляла, що Володимир Зеленський заявив, що ми маємо зробити все можливе, щоб повернути всіх полонених і депортованих.

 

Джерело