ВАКС призначив посадовцю Укренерго заставу у 5 млн

ВАКС призначив посадовцю Укренерго заставу у 5 млн

Фото: СБУ Затримання посадовця Укренерго

На початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну у березні 2022 року начальник департаменту НЕК Укренерго пролобіював закупівлю за кошти компанії бронежилетів за значно завищеними цінами.

Слідчий суддя ВАКС застосував запобіжний захід до посадовця Національної енергетичної компанії Укренерго, якого викрили на розтраті державних коштів під час придбання бронежилетів. Про це в четвер, 4 липня, повідомила пресслужба САП.

“У межах досудового розслідування встановлено, що на початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну у березні 2022 року начальник департаменту НЕК Укренерго пролобіював закупівлю за кошти компанії бронежилетів за значно завищеними цінами. Унаслідок таких умисних дій підприємству-постачальнику надлишково сплачено понад 8 мільйонів гривень”, – повідомили в САП

За рішенням суду до порушника застосовано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 5 млн грн з покладенням відповідних процесуальних обовʼязків.

Нагадаємо, 26 червня 2024 року посадовцю Укренерго повідомлено про підозру в зловживанні службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки. Йшлося про розкрадання коштів під час закупівлі бронежилетів.

Раніше правоохоронці викрили нову корупційну схему за участю колишнього заступника міністра оборони України. Йдеться про придбання партії неякісних бронежилетів для ЗСУ на понад 948 млн гривень у 2022 році.

Джерело