В Україні з’явиться “гаряча лінія” для військових

В Україні з'явиться "гаряча лінія" для військових

Фото: Генштаб ЗСУ Обіцяють, що всі проблемні питання військових вирішуватимуть якнайшвидше

Консультації військових та членів їхніх родин, а також реєстрація звернень будуть цілодобовими.

На початку січня 2024 року Міноборони України запустить цілодобову “гарячу лінію” для консультацій військовослужбовців та членів їхніх родин. Подзвонити на неї можна буде з питань матеріального забезпечення, у разі виникнення юридичних питань чи у будь-якій конфліктній ситуації. Про це у п’ятницю, 22 грудня, повідомили в пресслужбі відомства.

“Зі свого боку ми зробимо все для того, щоб вирішення питань проходило якомога швидше”, – сказала заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

В Міноборони уточнили, що консультації військових та членів їхніх родин стосовно складних та болючих питань, а також реєстрація звернень буде цілодобовою.

“До процесу ми залучимо десятки високопрофесійних фахівців. Для нас є дуже важливим надати максимально якісну послугу, адже йдеться про вирішення проблем наших захисників. Тож говорити з ними будуть наші найкращі спеціалісти. Зокрема будуть і психологи, котрі зможуть надати необхідну допомогу”, – підсумувала Калмикова.

Раніше повідомлялося, що Кабмін готує автоматизацію та діджиталізацію процесів, пов’язаних із проходженням військово-лікарських комісій.  

Виплати військовим після поранення: як отримати гроші

Джерело