В Україні збільшили тривалість жорстких відключень

В Україні збільшили тривалість жорстких відключень

Фото: Владислав Содель / Facebook У Києві діють жорсткі графіки відключень електроенергії

Живлення об’єктів критичної інфраструктури в регіонах обмежуватись не буде, обіцяють в Укренерго.

У п’ятницю в регіонах України будуть цілодобово діяти графіки відключень світло. Обленерго одночасно відключатимуть по три черги споживачів 20 годин, повідомило Укренерго в четвер, 4 липня.

“Завтра графіки погодинних відключень діятимуть протягом всієї доби. З 00:00 до 03:00 та з 23:00 до 24:00 будуть задіяні дві черги графіків відключень, у решту годин – три черги”, – йдеться у повідомленні

В Укренерго обіцяють, що живлення об’єктів критичної інфраструктури обмежуватись не буде.

Раніше у компанії пояснили, що значить – відключення за чергами.

“Черга – це група побутових споживачів та бізнесу, які споживають певну кількість мегават. Споживання кожної області розділено на 6 черг. Скільки черг застосовувати у всіх регіонах одночасно – визначає Диспетчерський центр Укренерго, для компенсації дефіциту енергії в системі. Яка тривалість черги, яку чергу відключати саме зараз – визначають обленерго у кожному регіоні”, – розповіли в Укренерго.

Зазначимо, що сьогодні в Україні відключають одночасно по три черги споживачів з 13:00 до 23:00. Таким чином у п’ятницю відключень буде ще більше.

Раніше повідомлялося, що липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.

А напередодні стало відомо, коли в Україні може покращитись ситуація зі світлом. В Укренерго анонсували завершення ремонту частини генерувального обладнання.

Джерело