В Україні за пів року встановили рекордну кількість базових станцій

В Україні за пів року встановили рекордну кількість базових станцій

Фото: Скриншот В Україні за пів року встановили рекордну кількість базових станцій

На місяць в середньому встановлюють 240 нових базових станцій. За останні пів року – рекордні 2 295+ у понад 300 населених пунктах.

В Україні за останні пів року мобільні оператори встановили рекордну кількість базових станцій. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, на місяць в середньому встановлюють 240 нових базових станцій. За останні пів року – рекордні 2 295+ у понад 300 населених пунктах.

Федоров додав, що у травні Мінцифра разом із партнерами представила стратегію розвитку електронних комунікацій до 2030 року. Одна з ключових цілей – 98% населення до 2030 року мають мобільний зв’язок та широкосмуговий доступ до інтернету. Зараз цей показник на рівні 91%.

“Під російським вогнем перебуває вся інфраструктура України, зокрема телеком. Мобільні оператори не лише відновлюють знищене обладнання, а й постійно інвестують у покращення наявного”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав закон про імплементацію норм європейського законодавства з роумінгу. Під час подорожей до ЄС дзвінки, SMS та передача даних включені до домашнього пакету послуг, відповідно послуги роумінгу надаються без додаткової плати.

Також повідомлялося, що на тимчасово окупованих територіях України загарбники встановили понад 2 000 своїх вишок мобільних мереж для поширення пропаганди.

Джерело