В Україні воює 15 тисяч громадян Непалу – CNN

В Україні воює 15 тисяч громадян Непалу - CNN

Фото: РосЗМІ Іноземці йдуть на війну, бо не мають роботи вдома

Росія завербувала для участі у війні проти України близько 15 тисяч громадян Непалу. За службу їм пропонують 2 тисячі доларів.

Наразі Росія завербувала до своїх рядів близько 15 тисяч жителів, пропонуючи їм за службу 2000 доларів, повідомляє CNN.

“Я пішов в російську армію не заради задоволення. У Непалі у мене не було жодної можливості працевлаштуватися. Але, оглядаючись назад, це було не правильне рішення. Ми не уявляли, що нас так швидко відправлять на передову і наскільки жахливою буде ситуація”, – сказав один з непальських найманців.

Він пояснив, що вирішив піти на війну, адже не мав роботи вдома. За це йому пропонували 2000 доларів на місяць і російське громадянство. Коли він приїхав до Москви, там його відправили на коротке навчання, після якого він поїхав воювати в Бахмуті. Там він пробув близько місяця, після чого отримав поранення.

“У Бахмуті немає жодної ділянки землі, яка б не постраждала від бомб. Усі дерева, кущі та зелень… їх уже немає. Більшість будинків зруйновано. Ситуація там настільки жахлива, що аж плакати хочеться”, – розповів найманець, який воював на боці окупантів.

Загалом, як повідомляє CNN, близько 15 тисяч жителів Непалу взяли участь у війні на боці РФ. Щонайменше 2000 з них – зникли безвісти. Члени родин найманців вимагають від влади повернути їхніх чоловіків додому. Але політики значно применшують кількість непальських найманців, які беруть участь у російсько-українській війні. За їхньою інформацією, у війні бере участь близько 200 громадян Непалу.

Як вже повідомлялося, Непал вимагає від Москви не вербувати своїх громадян у російську армію і негайно повернути всіх непальських громадян.

У Непалі затримано вербувальників у російську армію

Джерело