В Україні викрили схему з авіапаливом на 42 млн гривень

В Україні викрили схему з авіапаливом на 42 млн гривень

Фото: 5.ua В Офісі генпрокурора повідомили подробиці справи

З метою ухилення від сплати податків директор підприємства імітував переробку авіаційного палива у розчинник.

Директору підприємства, яке імпортувало в Україну авіапаливо, повідомили про підозру в ухиленні від сплати майже 42 млн грн податків. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Зазначається, що очолюване підозрюваним підприємство здійснює оптову торгівлю пально-мастильними матеріалами. Воно імпортувало на митну територію України авіаційне паливо, яке у подальшому використовувало на власний розсуд та мало сплатити податок у сумі 210 євро з тонни палива.

З метою ухилення від сплати податків директор підприємства імітував переробку цього палива у розчинник. Це надало можливість безпідставно використати пільги та застосувати зменшену ставку податку.

В результаті підприємство не сплатило до бюджету майже 42 млн грн податків. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, відома мережа магазинів побутової техніки ухилилася від сплати податків на 57 мільйонів гривень, включаючи у чек нібито продаж аудіокниг.

Також повідомлялося, що детективи Бюро економічної безпеки у Київській області спільно із прикордонниками викрили схему ухилення від сплати податків під час імпорту лікарських засобів. 

Джерело