В Україні відключили три блоки на ТЕС

В Україні відключили три блоки на ТЕС

Фото: Міненерго України На ТЕС України регулярно відбуваються відключення енергоблоків

Виробленої електроенергії наразі вистачає для забезпечення всіх споживачів, запевнили у Укренерго.

В Україні сталися чергові відключення енергоблоків на теплових електростанціях. Про це повідомило Укренерго у вівторок, 19 грудня.

“Протягом доби на теплових електростанціях один блок вийшов в аварійний ремонт, ще два – в поточний. Проте наразі електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення  енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що потепління продовжує впливати на рівень споживання електроенергії. Добовий максимум споживання 18 грудня був вранці та  на 3,4% нижче, ніж 15 грудня. Але загальний рівень споживання залишається високим. Тому енергетики просять громадян споживати електроенергію ощадливо.

Сьогодні Україна здійснює імпорт електроенергії впродовж майже всієї доби зі Словаччини, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 4 981 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 475 МВт. Експорт не ведеться.

Станом на ранок вівторка через негоду було знеструмлено 132 населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях. Найскладніша ситуація в Донецькій області – понад 100 населених пунктів без енергопостачання більше доби.

Через технічні пошкодження є знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській областях.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 432 населених пунктів. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Херсонській, областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

Напередодні стало відомо, що Україна збільшила імпорт електроенергії, який зараз ведеться практично у цілодобовому режимі.

Джерело