В Україні без світла майже 700 населених пунктів

В Україні без світла майже 700 населених пунктів

Фото: ДТЕК Енергетики ведуть ремонтні роботи у низці регіонів

Протягом доби в короткострокові аварійні ремонти вийшли два блоки ТЕС. Аварійно відключалось обладнання на одній з ТЕЦ, але її вже повернули у роботу.

Станом на ранок у середу в Україні через бойові дії та негоду знеструмлено 692 населених пункти. Про це повідомило Міненерго у середу, 13 грудня.

Відключення є у Києві та Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Протягом доби в короткострокові аварійні ремонти вийшли два блоки ТЕС. Аварійно відключалось обладнання на одній з ТЕЦ, проте електроцентраль уже в роботі.

У відомстві запевнили, що сьогодні дефіциту електроенергії немає. Обмеження електропостачання не застосовується в жодній з областей.

Разом з тим Міністерство енергетики звертається до споживачів з проханням заощаджувати електроенергію.

“Не використовуйте енергоємні прилади в часи-пік – перенесіть прання на нічні години. Так ви допоможете тим, хто потребує світла найбільше: лікарям, комунальникам, військовим”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні стало відомо, що в Україні підключили чотири блоки теплогенерації, але ситуація в енергосистемі залишалася складною.

Джерело