В Укгргазвидобуванні призначили керівника

В Укгргазвидобуванні призначили керівника

Фото: Нафтогаз В Укгргазвидобуванні змінили керівника

Сергій Лагно став тимчасово виконувачем обов’язки керівника АТ Укргазвидобування. Він змінив на цій посаді Олега Толмачева.

Наглядова рада НАК Нафтогаз України призначила Сергія Лагно тимчасово виконувачем обов’язки керівника АТ Укргазвидобування. Він змінив на цій посаді Олега Толмачева. Про це повідомляє преслужба компанії.

Лагно обіймав посаду головного інженера підприємства з січня 2023 року. Він має 20-річний досвід роботи. Він був оператором з видобування нафти й газу, старшим інженера-технологом, начальником виробничо-диспетчерського відділу в ГПУ Полтавагазвидобування.

На посаді головного інженера УГВ Лагно займався управлінням технічними підрозділами компанії, а саме напрямами диспетчеризації виробництва, метрології, наземної інфраструктури, автоматики та механіко-енергетичними підрозділами. З-поміж його обов’язків був і розвиток виробничих об’єктів видобутку, їхня реконструкція, підвищення надійності та технологічної безпеки функціонування.

Олег Толмачев очолював Укргазвидобування з січня 2023 року.

Нагадаємо, Кабінет міністрів призначив Андрія Даника новим головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Також повідомлялося, що президент Володимир Зеленський призначив нового начальника Управління державної охорони (УДО). Ним став Олексій Морозов.

Джерело