В Ужгороді депутат “сприяв” в отриманні довідок для уникнення призову

В Ужгороді депутат "сприяв" в отриманні довідок для уникнення призову

Фото: Национальная полиция Украины Ужгородський чиновник і депутат обіцяв за хабар пришвидшити оформлення документів, які дозволяють уникнути мобілізації

Співробітники поліції спільно з працівниками СБУ викрили на злочинній діяльності депутата Ужгородської міської ради, який також є посадовцем департаменту соціальної політики.

Поліція Ужгорода затримала депутата міськради, який за хабар сприяв в отриманні документів для відстрочки від мобілізації. Про це в четвер, 20 червня, повідомила пресслужба Нацполіції.

Повідомляється, що співробітники поліції спільно з працівниками СБУ викрили на злочинній діяльності депутата Ужгородської міської ради, який також є посадовцем департаменту соціальної політики.

“У ході оперативних заходів було встановлено, що чиновник пропонував місцевим мешканцям за хабар пришвидшити отримання довідки про догляд за родичами з інвалідністю. Такі документи надалі для громадян були підставою для відстрочки від мобілізації. Фігуранта затримали саме під час отримання хабаря та помістили до ізолятора тимчасового тримання”,- йдеться в повідомленні.

За скоєне йому загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці затримали сина начальника одного із відділень Вінницького об’єднаного міського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який обіцяв за гроші місцевому жителю “зробити” пакет документів для виїзду за кордон. 

Повідомлялося також, що в Одесі поліція затримала працівника ТЦК, який вимагав 4 000 доларів за те, що не вручить повістку і відтермінує призов.

Джерело