В Сухопутці показали смугу перешкод, яку створили спеціально для дронарів

В Сухопутних військах побудовано і використовується спеціальна смуга перешкод для дронарів.

Відповідне відео опублікував Командувач Сухопутки генерал-лейтенант Олександр Павлюк у мережі фейсбук.

Він зазначив, що ефективність роботи безпілотних літальних систем на полі бою залежить від фахової підготовки.

Пілотування на даній смузі здійснюється під дією засобів РЕБ, а перешкоди, які долає оператор – постійно змінюються інструктором. 

«Це робить процес навчання максимально наближеним до реального виконання бойових завдань, а пілота – універсальним та здатним приймати правильні рішення у нестандартних ситуаціях», – зазначив командувач СВ.

Нагадуємо, що Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський раніше зазначав, що один із важливих напрямів — максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ.

Для пришвидшення цієї роботи був сформований новий рід військ: Сили безпілотних систем. Україна стала першою країною, що створила новітній рід військ.

Як повідомлялося, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ планують укомплектувати на 20 відсотків досвідченими командирами з бойових підрозділів і ще на 80 відсотків за рахунок рекрутингу.

На початку червня командувач Сил безпілотних систем ЗСУ полковник Вадим Сухаревський заявив, що у 2024 році держава поставила Збройним Силам у шість разів більше дронів, ніж за весь попередній рік.

Долучитися до Сил безпілотних систем можна, залишивши анкету на сайті цього роду військ. Також ви можете скористатися платформою Будь собою або агрегатором вакансій АрміяInform.

Джерело