В ОП заявили про ефективні важелі впливу на Росію

В ОП заявили про ефективні важелі впливу на Росію

Фото: Getty Images На Саміті миру вирішують, що далі робити з Росією

Коло тих країн, які запровадили санкції проти Росії, може розширитися, попередив Ігор Жовква.

Росія буде відчуватиме на собі ефективний тиск світової спільноти через війну в Україні. Про це сказав заступник глави Офісу президента Ігор Жовква під час спілкування з журналістами на Саміті миру в Швейцарії, повідомляє Інтерфакс-Україна у суботу, 15 червня.

“Важелі впливу на Росію, безумовно, є. Вони точно будуть ефективними. Чим голосніше Росія кричатиме, що (тиск західних країн – ред.) не впливає – давайте просто згадаємо санкції. Наскільки голосно Росія кричала на початку відкритої агресії, що санкції не діють. Минуло два роки російської агресії, санкції посилюються. Уже такого ми не чуємо”, – заявив Жовква.

За його словами, це означає, що санкції проти Росії працюють і працюватимуть надалі.

“Це також означає, що коло тих країн, які запровадили санкції проти Росії, може розширитися. Але це лише один із інструментів. Є й інші інструменти, але давайте не полегшувати роботу агресору і не розкривати їх”, – зазначив він.

Нагадаємо, 12 червня США запровадили потужний пакет фінансових санкцій проти 300 фізичних і юридичних осіб в Росії та в інших країнах, які допомагають військовій машині Кремля. У той же день Московська біржа оголосила про зупинку торгів доларами та євро з 13 червня. А вже сьогодні таке ж рішення прийняв Банк Росії.

На день пізніше Велика Британія запровадила санкції проти російських фінансових інституцій і тіньового флоту РФ.

Удар по фінансах Росії: з’явилась реакція Кремля

Джерело