В ОП відреагували на пропозицію Орбана щодо припинення вогню

В ОП відреагували на пропозицію Орбана щодо припинення вогню

Фото: Пресслужба президента України Віктор Орбан і Володимир Зеленський

Президент України вислухав свого співрозмовника, але у відповідь виклав свою позицію, яка є чіткою, зрозумілою та відомою, сказав представник Офісу президента

Заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква, ефірі марафону Єдині новини повідомив, що Угорщина – не перша країна, яка закликає до припинення вогню, але в України є чітка позиціятщодо досягнення миру, і її обговорення розпочалося під час першого Саміту миру. Про це повідомив Укрінформ.

“Угорщина – не перша країна, яка говорить про подібний варіант подій. Президент України вислухав свого співрозмовника, але у відповідь виклав свою позицію, яка є чіткою, зрозумілою та відомою. Україна дійсно хоче миру, і ми маємо для цього інструмент – Україна провела перший, інавгураційний саміт миру і готується до другого”, – пояснив Жовква.

За його словами, якщо Росія не буде говорити мовою ультиматумів, то під час другого саміту її представники зможуть у тому чи іншому порядку бути присутніми.

Нагадаємо, сьогоні, 2 липня під час візиту до Києва прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан запропонував президентові України Володимиру Зеленському припинити вогонь.
 

Джерело