В ОП пояснили, чому ТЦК працюватимуть цілодобово

В ОП пояснили, чому ТЦК працюватимуть цілодобово

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Україні потрібно активніше проводити мобілізацію

Територіальні центри комплектуваннящоб повинні правильно побудовати логістику підготовки людей, зазначив Михайло Подоляк.

Кабмін дозволив територіальним центрам комплектування та соцпідтримки (ТЦК) працювати цілодобово, щоб позбутися розриву з подіями на фронті. Про це сказав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону у п’ятницю, 9 лютого.

“На мій погляд, Кабмін йде назустріч ТЦК, щоб вони працювали не з 9 до 18 дня, бо війна не має перерви на обід. Щоб позбутися цього розриву, що хтось працює у певний час, а на фронті 24 на 7, і щоб було правильно побудовано логістику підготовки людей, потрібно, щоб ТЦК працювали інакше”, – заявив він.

За словами Подоляка, таке нововведення стосується і кадрових змін, що відбуваються у ТЦК, регламенту і таймінгу їх роботи.

Раніше у п’ятницю стало відомо, що Кабмін дав право ТЦК працювати цілодобово під час проведення мобілізації та/або дії воєнного стану.

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт щодо посилення мобілізації в Україні.

Також повідомлялося, що термін дії воєнного стану та мобілізації в Україні буде діяти ще 90 діб – принаймні до 13 травня 2024 року.

Джерело