В Одесі виявили контрафактні сигарети та тютюн для кальяна на 103 млн грн

В Одесі виявили контрафактні сигарети та тютюн для кальяна на 103 млн грн

Фото: Одеська обласна прокуратура В Одесі виявили контрафактні сигарети та тютюн

Правоохоронці вилучили з протиправного обігу 1,2 млн пачок цигарок різних брендів та понад 6,5 тонн кальянного тютюну без марок акцизного податку.

В Одесі викрили та припинили діяльність з реалізації контрафактних підакцизних тютюнових виробів відомих марок. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

За даними слідства, на території Одеси та області злочинна група здійснювала оптову та роздрібну реалізацію контрафакту через орендовані кіоски, ресторани та кур’єрські служби доставки.

Було проведено обшуки у складських приміщеннях на території Малиновського району Одеси. Правоохоронці виявили та вилучили з протиправного обігу 1,2 млн пачок цигарок різних брендів та понад 6,5 тонн кальянного тютюну без марок акцизного податку. Вартість вилученого  майже 103 млн грн.

Прокурори звернулися до суду з клопотанням щодо накладення арешту на вилучений товар.

Вживаються заходи задля встановлення усіх причетних до незаконної діяльності осіб та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, у Київській області викрили та припинили злочинну діяльність групи осіб, які організували масштабну схему з реалізації контрафактних тютюнових виробів.

На Вінниччині поліцейські вилучили понад 20 тонн фальсифікованого алкоголю. Готову продукцію зловмисники збували під виглядом відомих вітчизняних та іноземних брендів гуртовими та роздрібними партіями.

Джерело