В МО пояснили, чому QR-код у Резерв+ поки з’явився не у всіх

В МО пояснили, чому QR-код у Резерв+ поки з'явився не у всіх

Фото: Міноборони України В МО пояснили особливості роботи застосунку Резерв+

Абсолютно всі користувачі отримають доступ. Просто це буде здійснюватися декількома хвилями, – заявили в Міноборони.

Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку Катерина Черногоренко заявила, що у додатку Резерв+ QR-код, який заміняє військовий квиток, поки зʼявився не у всіх. Ця функція запускається декількома хвилями. Про це вона сказала в ефірі телемарафону.

“Так, як ми запускаємо інтеграційно, тобто декількома хвилями, абсолютно всі отримають доступ до можливості генерації цього документа…Ми бачимо статистику. Успішно завантажили вже електронний військово-обліковий документ 62 тисячі користувачів. Це дуже великий попит. Оскільки це було лише за декілька годин. І далі застосунок буде абсолютно всім доступний в маркетах”, – пояснила чиновниця.

Черногоренко додала, що відсьогодні доступ до застосунку будуть мати 176 країн і Україна.

“Це ефект поступової доступності застосунку в маркетах. Абсолютно всі користувачі отримають цей доступ. Просто це буде здійснюватися декількома хвилями. Слідкуйте за цими оновленнями… Буквально протягом сьогоднішнього дня, декілька днів поспіль абсолютно всі 176 країн і Україна будуть мати доступ до застосунку”, – розповіла заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку

За її словами, електронний військовий квиток вже легалізований постановою Кабінету міністрів.

Нагадаємо, відсьогодні у мобільному застосунку Резерв+ став доступний електронний військово-обліковий документ.

Раніше повідомлялося, що у мобільному застосунку Резерв+ авторизувались понад 1 млн громадян України, а свої дані оновили 700 тисяч осіб.

Джерело