В Міненерго сказали, де найскладніше зі світлом

В Міненерго сказали, де найскладніше зі світлом

Фото: Unsplash Cитуація з електроенергією по всій країні продовжує залишатися складною

В Україні тривають відключення електроенергії, спричинені наслідками російських ударів по українських електростанціях.

Найскладніша ситуація зі світлом наразі склалася у прифронтових областях. Про це у суботу, 6 липня, в ефірі Ми-Україна розповіла заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук. 

Вона пояснила, що там найбільше пошкоджень мережі, крім того, росіяни здійснюють постійні обстріли територій. 

“Дуже часто ми маємо пошкодження енергетичної інфраструктури, повітряних ліній, мереж. Там і з ремонтами важче, бо не завжди енергетикам безпечно працювати”, – сказала вона. 

За словами Гринчук, ситуація з електроенергією по всій країни продовжує залишатися складною та нагадала, що росіяни починаючи з березня цього року здійснили багато атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. 

“Через це в системі зараз спостерігається дефіцит. Ми всі, на жаль, повинні терпіти погодинні відключення, часом аварійні відключення”, – пояснила заступниця міністра. 

У Києві вдалося відновити дві третини власних генеруючих потужностей після обстрілів РФ.

Раніше повідомлялося, що липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.

А на цьому тижні стало відомо, коли в Україні може покращитись ситуація зі світлом. В Укренерго анонсували завершення ремонту частини генерувального обладнання.

Джерело