В Мелітополі партизани підірвали потяг з паливом і боєприпасами РФ – ЦНС

В Мелітополі партизани підірвали потяг з паливом і боєприпасами РФ - ЦНС

Фото: ЦНС (ілюстративне фото) Партизани успішно спрацювали у Мелітополі

Під час вибуху було пошкоджено залізницю й тепловоз з вагонами. Ворог намагається приховати факт диверсії.

Партизани вранці 15 грудня провели успішну диверсію і підірвали залізничний потяг, який щодня возив росіянам із Криму до Дніпрорудного боєприпаси й паливо. У зворотному напрямку потяг вивозив з тимчасово окупованих територій руду, зерно й пошкоджену техніку. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

Зазначається, що під час вибуху, який стався о 8 годині ранку,  було пошкоджено залізницю й тепловоз з вагонами. Наразі окупанти оточили місце вибуху, обшукують прилеглу місцевість.

За даними ЦНС, ворог намагається приховати факт диверсії поки окупанти без успіху розшукують партизанів. До пошуків були залучені співробітники ФСБ, зрадники з поліції, кінологи й експерти кримінальної лабораторії.

Як уточнили у Центрі нацспротиву, за 2023 рік це вже одинадцята успішна диверсія на залізниці. Попередній потяг Рух Опору успішно підірвав 13 жовтня.

Нагадаємо, влітку у Кіровському районі Криму (схід півострова) стався вибух на залізничних коліях. За даними окупаційної влади, залізницю підірвали, коли нею проїжджав товарний поїзд.

Джерело