В чому функціональні особливості та переваги годинників Marq Carbon

В жовтні 2023 року широкому загалу покупців компанією Garmin була представлена чергова модифікація годинника Marq Carbon, функціонал якого не поступається попередній версії Marq 2, яка була випущена в 2022 році. Головною особливістю нової моделі є поєднання нових преміальних матеріалів у корпусі годинника, де використано вуглецеве волокно, що має гарний спіральний візерунок, титанову задню кришку та титановий безель у формі поворотного кільця на циферблаті. Завдяки унікальному поєднанню преміальних матеріалів хронометр Garmin Marq 2 Carbon 2023 відрізняється неповторним привабливим зовнішнім виглядом.

Модельний ряд годинників компанії Garmin

Багато поціновувачів продукції компанії Garmin хочуть купить Garmin MARQ 2 Carbon через використання карбонового волокна для виготовлення корпусу, адже карбон на сьогодні є втіленням надміцних характеристик та модернізму (карбонове волокно також використовують у виробництві спорткарів та сучасних велосипедів і навіть американських шатлів). Карбонове волокно є на 62 відсотки легшим в порівнянні з титаном та водночас вдвічі міцнішим за сталь. Крім того, карбонове (вуглецеве) волокно володіє антимагнітними властивостями та не піддається температурному чи кліматичному впливу.

Модельний ряд годинників серії Marq Carbon представлено трьома зразками, кожен з яких призначений для різної цільової аудиторії. Так:

  • в годинниках Marq Athlete, що використовуються для тренувань передбачена опція режиму мультиспорт, що передбачає в комплектації годинника датчика для вимірювання серцевих ритмів;
  • в годинниках Marq Golfer, які можуть використовуватися під час гри в гольф та в інших видах спорту, передбачено використання трьох датчиків, які допомагають відстежувати ключки для гри в гольф;
  • в тактичних годинниках Marq Commander передбачено використання балістичного калькулятора.

В чому переваги годинників серії Marq Carbon

Діаметр корпусу годинників Garmin Marq Carbon складає 46 мм, а основу корпусу складають 130 шарів з плавленим вуглецевим волокном. Надітий на руку годинник має красивий та навіть футуристичний та зухвалий вигляд, який вдало підкреслює статусність власника цього аксесуара.

Вказані хронометри є багатофункціональними спортивними годинниками, які дозволяють їх використання під час занять різними видами спорту включно з бігом, пішим туризмом, їздою на велосипеді чи плаванням у басейні або у відкритій водоймі, мотоспортом та зимовими видами спорту.