В Авдіївці ще далеко до “все пропало” – МВА

В Авдіївці ще далеко до "все пропало" - МВА

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook За Авдіївку тривають запеклі бої

Зараз ворог намагається відрізати коксохімічний завод через дачний масив, зазначив Віталій Барабаш.

Російські агресори заходять на околиці Авдіївки. Але мова не йде про контроль ворога над містом. Про це сказав начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш в ефірі телемарафону в п’ятницю, 9 лютого.

“Ситуація не проста, дуже складна. Ворог намагається реалізувати свої плани щодо оточення міста і з флангів з півдня і півночі… наші хлопці бачать, відпрацьовують ці моменти по відрізанню коксохіму від міста. Намагається ворог все-таки через дачний масив відрізати коксохім і тисне він туди дуже потужно”, – розповів він.

За словами Барабаша, росіяни заходять на околиці Авдіївки і перебувають у приватному секторі.

“Так, на жаль, є така (інформація – ред.). Але хлопці мужньо стримують їх, відбивають. Сили ворога в рази більші. Я іноді читаю Telegram-канали, що “Авдіївка вже впала”. Такого однозначно нема. Якщо так хтось заявляє, то це у першу чергу неповага до захисників, які боронять це місто. Вони знають, що це не так… До того, що все пропало, ще далеко”, – запевнив начальник МВА.

За його підрахунками, в Авдіївці залишаються 935 жителів. Евакуація складна через постійні бойові дії та обстріли. Вчора вдалося вивезти шістьох людей.

Як відомо, з жовтня 2023 року росіяни активно штурмують Авдіївку. За цей час ворог втратив десятки тисяч військових вбитими і пораненими та сотні одиниць бронетехніки.

Напередодні в ОСУВ Таврія визнали, що нині бої в Авдіївці відбуваються уже в межах міської забудови.

Джерело