У РФ винесли ще 4 вироки у справах про підпали релейних шаф

У РФ винесли ще 4 вироки у справах про підпали релейних шаф

18.06.2024 00:43 джерело У Росії винесено ще чотири вироки з великими термінами у справах про підпали релейних шаф на залізниці, засуджені отримали понад 10 років ув'язнення.

Про це передає джерело із посиланням на Радіо Свобода.

Челябінський обласний суд засудив трьох мешканців Магнітогорська до термінів від 11 до 11,5 років у справі про диверсію на Південно-Уральській залізниці. 22-річного Олексія Удалих та 19-річного Микиту Сичова засудили до 11 років колонії суворого режиму, 19-річному Дмитру Масгутову призначили 11 років і шість місяців позбавлення волі. Усіх трьох визнали винними у диверсії.

За версією слідства, у травні 2023 року засуджені підпалили релейну та батарейну шафи на перегоні Супряк – Цемзавод неподалік від Магнітогорська. Невдовзі їх затримали. Слідство стверджує, що вони, нібито, діяли на замовлення українських спецслужб. На рух поїздів спалах не вплинув, в РЖД оцінили збитки у 163 тисячі рублів ($1,84 тис).

Також у понеділок Верховний суд Удмуртії призначив 20-річному мешканцю регіону 12 років позбавлення волі у справі про підпал релейної шафи в Іжевську. Ім'я засудженого у прес-службі суду не називається. Перші три роки він проведе у в'язниці, потім вирушить до колонії суворого режиму. Стверджується, що у липні 2023 року на замовлення невстановлених осіб він підпалив релейну шафу за 15 тисяч рублів. У суді обвинувачений визнав провину.

Джерело