У Києві судитимуть медсестру, яка видурила у знайомого купу грошей на своє «лікування» та «похорон» батька | Події

За процесуального керівництва прокурорів Святошинської окружної прокуратури міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт щодо 27-річній медсестри однієї з лікарень міста Києва за фактом шахрайства, вчиненого повторно.

Як встановлено слідством, обвинувачена майже півроку під різними приводами просила гроші у колишнього колеги по роботі, з яким вона підтримувала дружні стосунки.

Спочатку жінка вигадала історію про лікування неіснуючої онкології. Тож просила гроші на ліки, платну палату, інтенсивну терапію. Згодом вона навіть надсилала повідомлення від імені своєї матері про те, що її донька начебто в комі і потрібні ще гроші. На цьому жінка не зупинилась, тож після «виходу з коми» їй потрібно було лікуватись за кордоном, тож вона знову звернулась по допомогу до знайомого.

Чоловік щоразу перераховував їй на картку від 500 до 15 000 гривень. Таким чином з вересня 2023 року по січень 2024 обвинувачена видурила у нього 260 тисяч гривень, які обіцяла повернути після продажу нерухомості. Щоб допомогти колишній колезі, чоловік не лише витрачав власні гроші, а й брав кредити.

Таким чином за його гроші вона «вилікувала» онкологію собі, «пролікувала» дітей, матір, «оплатила» операцію батька. Коли історії про хвороби вже почали здаватись не переконливими, жінка не посоромилась попросити гроші на похорон батька, який навіть не здогадувався, що його спочатку довго лікували, а потім поховали.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Жінка свою вину визнає та пояснює, що їй просто потрібні були додаткові гроші на власні витрати.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими СВ Святошинського УП ГУ НП у м. Києві.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело