У Грузії відбулися жіночі марші протесту проти закону про «іноагентів»

У Грузії відбулися жіночі марші протесту проти закону про «іноагентів»

Фото 21.04.2024 03:31 джерело У грузинській столиці Тбілісі та інших містах країни сьогодні відбулися жіночі акції протесту проти «закону про іноагентів».

Як передає джерело, про це повідомляє SOVA.

У Тбілісі та інших містах Грузії відбулися жіночі марші проти «закону про іноагентів». У столиці країни, як і в Горі, Марнеулі, Ахметі, Болнісі, Батумі, Озургеті, Цнорі, жінки вийшли, щоб висловити протест «російському закону», що погіршує у разі ухвалення ситуацію з правами та свободами людини в Грузії.

Противники законопроєкту зібралися на площі Першої республіки та рушили у напрямку проспекту Руставелі — до будівлі, де 83 депутати підтримали документ «Про прозорість іноземного впливу» у першому читанні.

У руках вони тримали транспаранти, прапори Грузії та ЄС. На плакатах — аргументи на противагу планам партії «Грузинська мрія».

Організатори жіночої ходи наголосили, що ухвалення законопроєкту «Про прозорість іноземного впливу», як і скасування гендерних квот для політичних партій, мають спільну мету – «зберегти владу, що становить ще більшу загрозу для усіх жінок, які мешкають у Грузії».

Джерело