Такер Карлсон потрапив у базу Миротворця

Такер Карлсон потрапив у базу Миротворця

Фото: Кадр із відео Такера Карлсона внесли в список ще 8 червня 2023 року

Пропагандист дебютував на Twitter з монологом, в якому поклав відповідальність за руйнування Каховської ГЕС на Україну.

Екс-ведучого американського телеканалу Fox News Такера Карлсона, що приїхав до РФ для запису інтерв’ю з російським президентом Володимиром Путіним, внесено до бази Миротворець. Підставою для включення стала його участь в інформаційній війні проти України на боці держави-агресора. Про це свідчить відповідний запис на сайті Миротворця.

Пропагандист туди потрапив за “участь в актах гуманітарної агресії проти України” та “маніпуляцію суспільно значущою інформацією”.

На сайті зазначається, що Карлсона внесли в список ще 8 червня 2023 року – за два дні після підриву російськими окупантами греблі Каховської ГЕС.

“У червні 2023 року дебютував на Twitter з 10-хвилинним відеороликом із записаним з дому та зачитаним по телесуфлеру монологом, в якому поклав відповідальність за руйнування Каховської ГЕС на Україну, ображав українського президента, посилався на теорії змови про 11 вересня (теракт 11 вересня 2001 року в США. – Ред.) та Джеффрі Епштейна (американський мільярдер, який неодноразово звинувачувався в сексуальних злочинах за зв’язок з неповнолітніми дівчатами і скоїв у 2019 році самогубство у в’язниці, – ред.)”, – зазначають у Миротворці.

Нагадаємо, інтерв’ю президента РФ Володимира Путіна американському журналісту Такеру Карлсону демонструє зв’язок Кремля з Республіканською партією Дональда Трампа.

До Путіна прилетів Карлсон. Шум навколо інтерв’ю

Джерело