Суд визначить, звідки у чиновника ДМС з Одещини взялися мільйонні активи

Суд визначить, звідки у чиновника ДМС з Одещини взялися мільйонні активи

Фото: ДБР Цей автомобіль коштує значно дорожче, ніж легально заробляє чиновний міграційної служби

Під час обшуків у посадовця виявлено гроші, коштовності та майно на суму щонайменше 140 млн грн, вартість якого значно перевищує законний заробіток родини.

Суд розгляне обґрунтованість активів, набутих посадовцем міграційної служби в Одеській області. Про це у понеділок, 17 червня, повідомила пресслужба ДБР.

Повідомляється, що Державне бюро розслідувань передало до САП матеріали, з якими Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулася до ВАКС із позовом про визнання активів набутих вказаним чиновником необґрунтованими.

“Серед іншого правоохоронці встановили, що автомобіль Mercedes-Benz G400 D, ціною 5,65 млн грн, чиновник придбав та оформив на матір. При цьому ні його доходи, ні доходи матері не дозволяли це зробити”, – йдеться у повідомленні.

Поідомляється також, що під час обшуків у посадовця виявлено гроші, коштовності та майно на суму щонайменше 140 млн грн, вартість якого значно перевищує законний заробіток родини. Лише коштовності дружини керівника за попередніми оцінками вартують майже 3 млн грн.

“Серед іншого, у начальника виявили записані на його матір елітний будинок у 200 кв. метрів та придбаний торік у салоні автомобіль за 7 млн грн. У матері посадовця у власності також перебуває багато земельних землянок, інші будинки та магазини”, – йдеться далі в повідомленні.

Відповідно до щорічної декларації за 2023 рік посадовець отримав заробітну плату на загальну суму 345 116 грн.

Нагадаємо, 6 червня 2024 року на Одещині ДБР викрило посадовців міграційної служби, які заробляли на іноземцях. У них знайшли майна на майже 150 млн грн. За $20 000 посадовці брались допомогти уродженцю Республіки Молдова, який перебуває в Україні.

Розкрадання понад 88 млн грн: ВАКС заарештував ексзаступника голови ДМС

Джерело