Суд позбавив чоловіка права керування автомобілем на понад 56 років

Суд позбавив чоловіка права керування автомобілем на понад 56 років

Фото: Судово-юридична газета Виявляється, термін позбавлення права керувати транспортними засобами може перевищувати навіть 50 років

Таке рішення ухвалив суддя Гощанського районного суду Рівненської області Петро Тишкун. Він назвав це антирекордом.

Громадянина України, якого кілька разів позбавляли водійських прав за керування автомобілем у стані сп’яніння, але він системно не виконував рішення судів, позбавлено права керування автомобілем на понад 56 років. Про це повідомила Судово-юридична газета.

Повідомляється, що суд приєднав невідбуті частини стягнень відповідно до постанов судів, які були винесені раніше, й остаточно застосував адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту на строк 15 діб і позбавлення права керування транспортними засобами на строк 56 років 6 місяців і 14 днів.

Таке рішення ухвалив суддя Гощанського районного суду Рівненської області Петро Тишкун.

“Новий рекорд, чи радше антирекорд України”, – зазначив суддя.

Повідомляється, що з листопада 2023 року до 29 березня 2024 року водія п’ять разів різні суди притягували до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в 51 тис. грн і позбавлення права керування транспортним засобом на десять років, а 15 квітня його зупинили за кермом автомобіля Ford Escort з явними ознаками наркотичного сп’яніння.

Від проходження медичного огляду відмовився, і суд призначив йому стягнення вже у вигляді адміністративного арешту на 15 діб, і ще раз позбавив права керування транспортними засобами на 10 років, але цього разу додав і невідбуті частини колишніх п’яти стягнень. Так термін позбавлення права керування транспортними засобами зріс до 56 років 6 місяців і 14 днів.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня 2024 року зросла вартість водійських прав та складання іспитів.

Повідомлялося також, що Кабмін змінив вартість платних номерів на авто.

Джерело