Суд дозволив НАБУ заочно розслідувати справу щодо сина Гладковського

Суд дозволив НАБУ заочно розслідувати справу щодо сина Гладковського

Фото: Facebook / Ігор Гладковський Ігор Гладковський

Злочинні дії цих осіб завдали ДК Укрспецекспорт збитків майже на 13 млн гривень, уточнили в САП.

Суд дозволив Національному антикорупційному бюро України провести заочне розслідування стосовно Ігоря Гладковського. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура на своєму Telegram-каналі.

“14 грудня 2023 року слідчий суддя ВАКС задовольнив клопотання детектива НАБУ, погоджене прокурором САП, про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування (in absentia) стосовно колишнього генерального директора ДК Укрспецекспорт і особи, близький родич якої обіймав посаду в Раді національної безпеки і оборони України”, – мовиться в повідомленні.

Мова про сина колишнього першого заступника секретаря РНБО Ігоря Гладковського та Павла Букіна, що очолював тоді Укрспецекспорт.

Прокуратура уточнила, що злочинні дії цих осіб завдали ДК Укрспецекспорт (входить до сфери управління державного концерну Укроборонпром) збитків майже на 13 млн гривень.

“Це рішення дасть можливість завершити досудове розслідування щодо підозрюваних, яких оголошено у міжнародний розшук, та скерувати справу до ВАКС для розгляду по суті”, – додали у САП.

Нагадаємо, САП в середу, 13 грудня, передала до суду обвинувальний акт стосовно народної депутатки Людмили Марченко та її помічниці Анастасію Колесник, яких викрили в отриманні 11,3 тисячі доларів за перетин кордону. 

САП завершила слідство за звинуваченням у хабарництві нардепа Гунька

Джерело