Стало відомо, коли покращиться ситуація зі світлом

Стало відомо, коли покращиться ситуація зі світлом

Фото: Getty Images Генератор біля кафе на пляжі в Одесі

Наприкінці липня буде завершено ремонт частини генерувального обладнання. Також прогнозується зниження температури повітря.

Енергетики очікують поліпшення ситуації з електропостачанням із кінця липня. Про це сказав член наглядової ради НЕК Укренерго Юрій Бойко в ефірі Суспільного в середу, 3 липня.

“Ми очікуємо наприкінці липня поліпшення ситуації, тому що є низка позитивних очікувань щодо виходу з ремонтів енергетичного обладнання, яке виробляє електроенергію. Також традиційно для нашого кліматичного регіону очікується зниження температури. Ці два фактори мають сприяти пом’якшенню ситуації в енергосистемі загалом”, – заявив він.

При цьому Бойко зазначив, що дефіцит електроенергії, найімовірніше, збережеться, але буде значно нижчим за поточний рівень.

Як відомо, в останні дні графіки погодинних відключень споживачів в Україні застосовуються цілодобово. При цьому обленерго відключають відразу по три черги споживачів.

Раніше повідомлялося, що липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.

А напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що уряд працює над збільшенням імпорту електроенергії з ЄС.

Джерело