Стало відомо, коли почнуться поховання на військовому цвинтарі під Києвом

Стало відомо, коли почнуться поховання на військовому цвинтарі під Києвом

Фото: Армія.інформ (ілюстративне фото) Перші поховання на Національному військовому кладовищі можуть відбутися наприкінці літа – на початку осені 2024 року

На першому етапі організують заїзд на цвинтар, площу перед входом до комплексу, площу для проведення церемоніалу, а також перший сектор для поховань.

Перші поховання на Національному військовому меморіальному кладовищі можуть розпочатися вже наприкінці літа – на початку осені 2024 року. Про це в середу, 27 березня в ефірі національного телемарафону повідомив в. о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун, передає Інтерфакс-Україна.

“Ми розпочинаємо підготовчі роботи на першу чергу. Після підготовчих робіт розраховуємо вийти на 1 травня на безпосереднє будівництво першої черги”, – сказав Порхун

Повідомляється, що будівництво першої черги поділено на два етапи, зокрема першу частину планують ввести в експлуатацію до кінця серпня – початку вересня й розпочати поховання загиблих героїв.

Як зазначив посадовець, на першому етапі організують заїзд на цвинтар, площу перед входом до комплексу, площу для проведення церемоніалу, а також перший сектор для поховань, а повністю побудувати весь комплекс НВМК планується до 2027 року.

Нагадаємо, Національне військове кладовище буде розташоване поблизу селища Гатне, що межує з Києвом

Стало відомо, кого ховатимуть на Національному військовому кладовищі

Джерело