США запровадили нову хвилю санкцій проти Росії та країн, що їй допомагають

США запровадили нову хвилю санкцій проти Росії та країн, що їй допомагають

12.06.2024 17:41 джерело Уряд Сполучених Штатів Америки оголосив про введення санкцій проти понад 300 фізичних та юридичних осіб у Росії та третіх країнах, які забезпечують підтримку її воєнної машини.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Міністерства фінансів США, оприлюдненому в середу, передає джерело.

«У той час як президент Байден і лідери G7 готуються до зустрічі цього тижня в Італії, Мінфін США оголошує про широкі нові заходи на виконання зобов’язань в рамках G7, щоби посилити тиск на Росію за її подальшу жорстоку й неспровоковану війну проти України»,- зазначається в повідомленні.

При цьому пояснюються, що нові заходи розширюють можливості для вторинних санкцій проти іноземних фінустанов, які працюють з військовою економікою РФ. Крім того, обмежуються можливості російського ВПК використовувати американське програмне забезпечення та послуги інформаційних технологій. Водночас у взаємодії з Держдепартаментом США вводяться санкції проти понад 300 фізичних та юридичних осіб як у Росії, так і за її межами – в країнах Азії, Близького Сходу, Європи, Африки, Центральної Азії та Карибського басейну.

Джерело