SpaceX заперечує надання Starlink росіянам

SpaceX заперечує надання Starlink росіянам

Фото: SpaceX У SpaceX заперечують будь-яку взаємодію з РФ

В компанії прокоментували інформацію про те, що у російських військових з’явився зв’язок Starlink з ліцензованими акаунтами.

У компанії SpaceX, яка забезпечує роботу мережі супутникового зв’язку Starlink, заявили, що не ведуть жодних справ із російським урядом або зі збройними силами РФ. Таким чином, у компанії відповіли Укрінформу на прохання прокоментувати появу інформації, що російські військові використовують термінали Starlink на лінії фронту.

“SpaceX не веде жодних справ із російським урядом чи його військовими”, – зазначили в SpaceX.

Там також послалися на заяву, розміщену на їхній офіційній сторінці у мережі Х.

“Starlink не працює в Росії, тобто сервіс не працюватиме в цій країні. SpaceX ніколи не продавала та не розміщувала продукцію Starlink у Росії, а також не відправляла обладнання в РФ. Якщо російські магазини стверджують, що продають Starlink для обслуговування в цій країні, вони обманюють своїх клієнтів”, – наголосили в компанії.

Крім того, підкреслюється, що Starlink також не працює в Дубаї.

“Starlink не можна придбати в Дубаї, а SpaceX туди не доставляє свою продукцію”, – зазначається в заяві.

Також підкреслюється, що Starlink не уповноважує жодних сторонніх посередників, торгових посередників або дистриб’юторів продавати свої системи в Дубаї.

“Якщо SpaceX отримує інформацію про те, що термінал Starlink використовується стороною, яка перебуває під санкціями або є неавторизованим користувачем, ми розслідуємо скаргу та вживаємо заходів для дезактивації термінала, якщо це підтвердиться”, – підкреслили в компанії.

У четвер ЗМІ поширили інформацію про те, що у російських окупантів з’явився Starlink з ліцензованими акаунтами.

Нагадаємо, в Ізраїлі заявили, що відмовляються від супутникового зв’язку Starlink після того, як засновник компанії SpaceX Ілон Маск заявив про те, що його мережа буде працювати у Секторі Гази. 

Джерело