“Слава Україні”: оприлюднено відео з Саміту миру

"Слава Україні": оприлюднено відео з Саміту миру

Фото: Пресс-служба президента Украины Історичне фото учасників Саміту миру

Українське національне гасло вигукнув першим премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо і частина учасників саміту відповіла – “Героям слава!”.

Перший пленарний день Саміту миру в Швейцарії завершився історичним спільним знімком його учасників. Фото, на якому присутні представники майже 100 країн світу, було зроблено під вигук “Слава Україні!”. Відео оприлюднив президент України Володимир Зеленський у суботу, 15 червня.

Українське національне гасло вигукнув першим премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо і частина учасників саміту відповіла – “Героям слава!”.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак написав у Telegram, що “це буде згадка про той шлях, який ми вже пройшли”.

“Про Копенгаген, зустрічі послів, радників з нацбезпеки, про Джидду, Мальту, Давос. Хочу подякувати кожному за підтримку і віру в Україну. Кожному, хто був від самого початку та долучався до нашої роботи над Формулою миру Володимира Зеленського”, – заявив Єрмак.

Нагадаємо, 15 червня у Швейцарії почався Саміт миру щодо врегулювання війни в Україні. У заході беруть участь 101 країна та міжнародна організація з усіх континентів.

Водночас на Саміт миру не запросили Росію. В ОП заявили, що можливо, представники Москви братимуть участь у наступній зустрічі.

Джерело