Скандал з ТЦК: пасажири автобуса перекрили трасу Тернопіль-Львів

Скандал з ТЦК: пасажири автобуса перекрили трасу Тернопіль-Львів

Фото: Скриншот Люди перекрили трасу Тернопіль – Львів через дії працівників ТЦК

Працівники ТЦК зупинили водія автобуса для перевірки документів і вимагали, аби той поїхав з ними для поновлення даних.

У Тернопільській області пасажири автобуса, невдоволені діями працівників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, перекрили трасу. Про це повідомляє видання 20 хвилин у четвер, 20 червня.
Зазначається, що працівники ТЦК та СП зупинили пасажирський автобус для перевірки документів водія та хотіли забрати його у військомат для оновлення облікових даних.
  “Працівники ТЦК зупинили водія автобуса для перевірки документів і вимагали, аби той поїхав з ними для поновлення даних, проходження ВЛК. Через це люди вийшли з транспорту і почали мітингувати”, – йдеться у повідомленні.   Після цього пасажири автобуса заблокували трасу Тернопіль – Львів. Це сталося біля села Струтин Тернопільської області.

У поліції зазначили, що люди мітингували до 10 хвилин. Наразі рух транспорту відновили.

  У Львівському обласному ТЦК заявили, що поліція дійсно зупинила автобус для перевірки даних водія. У чоловіка не було військово-облікових документів. Його запросили у Золочівський районний ТЦК та СП.   Водію вручили повістку на оновлення облікових даних, повернувши його через кількадесят хвилин до його автобуса.   “Наголошуємо, що в салоні автобуса був ще один водій, тож відсутність першого не впливала на можливість маршрутки продовжити рух, згідно маршруту. Однак пасажири чомусь вирішили вийти на зовні і на певний час заблокувати трасу”, – йдеться у повідомленні.   У ТЦК наголосили, що відсутність документів є підставою для доставлення громадянина до найближчого військкомату.

Нагадаємо, у Яворові, що на Львівщині, побили працівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки.  

Смерть у Житомирському ТЦК: стали відомі нові обставини

Джерело