Ситуацію в Газі та війну в Україні не слід прирівнювати – Зеленський

Ситуацію в Газі та війну в Україні не слід прирівнювати - Зеленський

Фото: Офіс президента Володимир Зеленський заявив, що не може прирівняти ситуацію в секторі Гази до війни в Україні

Президент наголосив, що вторгнення РФ в Україну не починалася з терористичної атаки українців на територію Росії.

Ситуацію у секторі Гази і війну в Україні не можна прирівнювати, оскільки окупація та вторгнення Росії в Україну не починалася з терористичної атаки. Про це у вівторок, 19 грудня, заявив президент України Володимир Зеленський на прес-конференції у відповідь на запитання чи не бачить він схожості з тим, що в Газі гинуть мирні люди.

“Ми визнаємо цю трагедію, ми визнаємо, що гуманітарні наслідки страшні на території обох держав. Ми визнаємо незалежний народ Ізраїлю, ми визнаємо незалежний народ Палестини. Але я не можу це прирівняти до нашої війни”, – зазначив голова держави.

За його словами, окупація і вторгнення Росії в Україну не починалася з терористичної атаки людей з українським громадянством на територію Росії.

“Ніхто цього не робив. Ми жили в своїй незалежній державі і до нас зайшов ворог і вбив наших людей. Тому це різні речі”, – наголосив Зеленський.

Як ми вже писали раніше, Володимир Зеленський наголошує: чим більше Росія відступить, тим вона буде слабкіша. Так він відповів, що для нього є перемогою України.

Другий рік війни. Брифінг Зеленського онлайн 

Джерело