Сирський представив особовому складу нового командувача Сухопутних військ

Сирський представив особовому складу нового командувача Сухопутних військ

Фото: t.me/landforcesofukraine Сирський та Павлюк

Олександр Павлюк став новим командувачем Сухопутних військ і пообіцяв “наближати перемогу України”.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський представив особовому складу нового командувача Сухопутних військ Олександра Павлюка, повідомляє Telegram-канал Сухопутних військ.

“Коли президент запитав мене, хто буде командувати Сухопутними військами, в мене інших кандидатур навіть не було”, – заявив Сирський під час представлення нового командувача.

Водночас Павлюк подякував головкому за довіру та висловив впевненість в тому, що взаємна підтримка є запорукою посилення війська та наближає перемогу України.

“Ми зробимо усе, щоб бути опорою для вас. Щоб ви завжди могли розраховувати на Сухопутні війська”, – сказав Павлюк.

Як повідомлялось, 11 лютого президент Володимир Зеленський провів кадрові перестановки у керівництві ЗСУ. Президент призначив нових командувачів Десантно-штурмових військ, Сил територіальної оборони та Об’єднаних сил. Зокрема, президент призначив генерал-лейтенанта Юрія Содоля командувачем Об’єднаних сил замість звільненого з посади Сергія Наєва.

Нагадаємо, 8 лютого Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив Олександра Сирського, який до цього очолював Сухопутні війська.   З посади начальника Генштабу було звільнено Сергія Шапталу, а замість нього призначили Анатолія Баргилевича, який до цього обіймав посаду командувача Сил ТрО. 

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк став новим командувачем Сухопутних військ.

 

Джерело