Сирський оцінив поточну ситуацію на фронті

Сирський оцінив поточну ситуацію на фронті

Фото: Олександр Сирський / Facebook Олександр Сирський кілька днів провів на фронті

На Покровському та Курахівському напрямках ворог зосередив найбільшу кількість своїх штурмових підрозділів зі складу восьми ударних бригад, зазначив головком.

Країна-агрессор Росія продовжує ведення активних наступальних дій різної інтенсивності фактично по всьому фронту, основні зусилля зосереджує на Покровському та Курахівському напрямках. Про це у середу, 12 червня, повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Facebook за результатами кількаденної роботи в військових частинах.

“Жорсткі бої на цих напрямках тривають вже декілька місяців і впродовж цього часу наші воїни мужньо стримують рух ворога вперед”, – написав він. 

За словами Сирського, на Покровському та Курахівському напрямках ворог зосередив найбільшу кількість своїх штурмових підрозділів зі складу восьми ударних бригад. Вже декілька місяців продовжуються важкі бої в районах Часового Яру, Кліщіївки і Калинівки.

“Противник намагається захопити ці населені пункти для розширення географії свого просування в напрямку Краматорська та Словʼянська”, – зазначив головком.

Він додав, що безуспішно ворог штурмує Білогорівку, “яка стала красномовним прикладом стійкості українського війська на Луганщині”.

“Противник рветься до Сіверська з двох напрямків, але кожного разу відкочується назад, залишаючи трупи своїх солдатів. На Харківському напрямку ворог веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед в глибину наших бойових порядків та створити так званий “пояс безпеки”. У Вовчанську противник загруз, незважаючи на залучені сили та засоби, які постійно поповнює за рахунок підрозділів з інших напрямків”, – розповів Сирський.

За його словами, на Запорізькому напрямку окупанти здійснювали наступальні дії в районах Старомайорського та Роботиного, але “фактично без успіху”.

“В районі Кринки бої продовжувалися за утримання плацдарму та контролю островів, без суттєвих змін в стані та положенні сторін”, – додав він.

Сирський підкреслив, що в цих умовах для України дуже важливе утримання займаних рубежів та позицій, не допущення прориву оборони, максимальне знищення живої сили та техніки ворога.

Напередодны президент Володимир Зеленський заявив, що поточна війна України з Росією не буде залишена у спадок, а завершена – на українських умовах.

Джерело